BAMBOo CLAN - II. LIGA A
Sestava v sezóně 2004/2005

Pavel Čech

POLI

Pavel Čech

Daniel Bláha

DUNDEE

Daniel Bláha

Petr Plasgura

PEPÉ

Petr Plasgura

Martin Schindler

ŠIGI

Martin Schindler

Tomáš Kelich

KELACZ

Tomáš Kelich

Ondřej Bílý

PRINCE

Ondřej Bílý

Marta Janušová

Marta

Marta Janušová

Daniel Rezek

RÉZA

Daniel Rezek

Konečné pořadí sezóny 2004/2005

1.Místo Žižkoff 210:54 59 bodů
2.Místo Rosengart B 168:96 51 bodů
3.Místo Studený 12° 167:97 47 bodů
4.Místo Molekula Žižkoff 155:109 43 bodů
5.Místo BAMBOo Clan 141:123 36 bodů
6.Místo Chcíply ti Rybičky 135:129 33 bodů
7.Místo Uraňáci 138:126 30 bodů
8.Místo 4 v tanku a Peš 129:135 24 bodů
9.Místo Acid Fluff 113:151 17 bodů
10.Místo Progresa 109:155 13 bodů
11.Místo Ojai 76:188 0 bodů
12.Místo Cataclisma 43:221 -30 bodů

BAMBOo Clan - Acid Fluff 6:6

První zápas za náš tým pro čerstvou mistryni republiky Martu a poslední pro naši dlouholetou oporu Rézu, který si vstup do nové sezóny asi představoval jinak, a tak ukončil svoji slibnou kariéru.

Rosengart B - BAMBOo Clan 8:4

V pondělí 15.11.2004 jsme měli na programu další ligový zápas a v Belzepubu na nás čekal nelehký soupeř - Rosengart B. Krok jsme se soupeřem drželi bohužel jen první dva zápasy, po kterých byl výsledek 1:1. Pro Rosengart zřejmě zahřívací kolo. A kluci se "zahřáli" opravdu pořádně a po prvních čtyřech zápasech byl stav z našeho pohledu 1:3.

Naději na příznivější výsledek a možná třeba aspoň i remízu vykřesal po dramatickém zápasu v jedničkách kapitán Clanu a snížil na 2:3, v zápětí nám však vítr z plachet vzala prohra ve čtyřkách. Stav po první půlce byl tedy 2:4 z našeho pohledu. Do druhé půle jsme nastoupili o něco více posilněni než v první půli a s optimismem ve tvářích, který byl však vzápětí sražen na nejnižší možnou míru.

Rosengart už nepřipustil žádnou komplikaci a zdramatizování výsledku a tak nás ve dvojičkách nechal vyhrát stejně jako v prvním dějství pouze jeden mač. Tím bylo o vítězi rozhodnuto a když jsme pak prohráli i jedničky, schylovalo se k debaklu. Od toho nás zachránila výhra ve volném nasazení, takže výsledek 4:8 nebyl až tak krutý.

BAMBOo Clan - Cataclisma 6:6

Nešťastné utkání, ve kterém jsme sice vedli již 4:0, ale nechali se trestuhodně ukolébat vidinou jisté výhry, čehož soupeř využil, střelami ze zálohy vydřel bod a nám tak odstartoval celou řadu velkých letošních selhání.

BAMBOo Clan - Progresa 3:9

Další nevydařený zápas s klubem, který nás v předminulém ročníku dvakrát těsně a se štěstím porazil jen díky tomu, že jsme jej ukrutně podcenili, nad námi tentokráte poprvé vyhrál zaslouženě ve chvíli, kdy krize Bamboo Clanu vrcholí.

Molekula Žižkoff - BAMBOo Clan 5:7

Klání, ve kterém poprvé zazářila naše nová posila z Frýdku Místku Pepé, a které jsme dotáhli do vítězného konce i přesto, že domácí nechtěli hrát s našimi přinesenými ´béčky' a trvali na tom, že se bude hrát s jejich míčky typu Raffaelo.

BAMBOo Clan - 4 v tanku a Peš 8:4

S týmem, jenž je již třetím působištěm našeho ex-spoluhráče Maleeho, se dobře známe, a tak se z utkání stalo příjemné posezení u pivka, při kterém jsme si občas odskočili k fotbálku a vraceli se ke stolu s nepatrně veselejšími výrazy v obličeji než soupeři.

Ojai - BAMBOo Clan 5:7

14.Prosince 2004, Ojai

V úterý jsme se sešli (opět jen ve čtyřech ačkoli je nás v týmu sedm) v Bamboo, odkud jsme měli namířeno do Ojaie, kde jsme se měli utkat se stejnojmeným týmem. Na utkání jsme se celkem těšili, protože tým Ojai si ještě nepřipsal ani bod a navíc naše vzájemná bilance z minulé sezony (12:0 a 8:4 pro NÁS) napovídala, že bychom mohli konečně vyhrát výraznějším rozdílem.

Přípravu jsme nepodcenili a před zápasem jsme se rozehráli (což nebývá u nás pravidlem), ale jak se později ukázalo rozehrání na jednom stole nestačí. Druhý stúl byl asi tak by voko o 500% horší, takže Dundeeho nahrávky a Pepého sneaky byly téměř neuskutečnitelné. Naštěstí na stole, na kterém jsme se rozehráli to šlo mnohem líp a proto to bylo po prvních dvojkách 2:2. Na jedničky nastoupil bitvami ve druhé lize ostřílený harcovník Dundee. Po tomto zápase Dee prohlásil, že to byly jeho poslední jedničky v lize a ať se trápí taky někdo jinej. Čtyřky jsme poprvé vyhráli v našem novém složení, spíš silou vůle, než uměním. Polovina 3:3!!! Takhle jsme si to nepředstavovali!!!

V polovině jsme si byli s Polim zadopovat, ovšem jen ve dvou, naši spoluhráči řekli:"No to snad radši ne!". Ale měli! My co jsme dopovali jsme nastoupili spolu a téměř s prstem v nose jsme uhráli náš čtvrtý bod, ovšem naši nehulící útočníci na druhém stole nešťastně svůj zápas projeli. 4:4. Pak následoval zázrak a my vyhráli oba zápasy (což se nám snad letos nepovedlo) a měli jsme jistou aspoň remízu.

Naše nervózní pohledy směřovali k našemu kapitánovi, který nastoupil na druhé jedničky. Na rozdíl od Deeho nastoupil proti mnohem slabšímu soupeři a proto na rozdíl od Deeho odehrál svůj zápas bez nervů a v pohodě vyhrál. 7:4 Výhra! Vydřená výhra! Na poslední volné nasazení jsme si šli zahrát my, co jsme nehráli jedničky a zkusili si zahrát v opačném gardu než jsme zvyklí a bylo to vidět. Projeli jsme to, ale výhra v tu dobu už byla dávno doma. S týmem Ojai máme stále 100% bilanci i když výsledky se postupně zhoršují, ale to se na jaře určitě změní !!!

BAMBOo Clan - Studený 12° 7:5

15.Března 2005, BAMBOo

Nezapomenutelné utkání s favorizovaným celkem, v němž se naplno ukázala síla našeho týmu, a které poznamenaly pozápasové oslavy, po nichž skončil Poli s Dundeem v deliriu a Pepé s čerstvou posilou Šigim na pohotovosti, když je po cestě domů bezdůvodně napadli neznámí agresoři.

Uraňáci - BAMBOo Clan 7:5

2.Února 2005, Archa

Po téměř 2 měsíční pauze vynucené různými absencemi a nemocemi jsme se znovu pustili do ligového kolotoče. Tentokrát nás čekal tým Uraňáků z Příbrami, se kterým jsme měli tu čest zápolit již před dvěma lety při naší první sezóně v druhé lize.

Předzápasové přípravy vzali za své a snad jediný Dan-D poctivě trénoval. Výsledek jeho snahy se dostavil následného rána, které shodou okolností bylo v den zápasu. Nateklý a pochroumaný nehet z tříprstu nedával útočníkovi velké naděje a sám týmový lékař nakonec raději povolal náhradu. V hodinu srazu za Raichreizzen bankou na Budějovické čekala netrpělivě kosu-klepajícíse Martička a málem nepoznala přicházející okapucované a ošálované indivudua - Poliho s Keláčem. Společně poté čekali na příjezd týmového auto-boo-su. Je pravda že v ten den nejel zrovna nejplynuleji, asi k ránu sprchlo, a tak trojici borců nabral až s 20ti minutovým zpožděním. Následný přesun do Příbrami proběhl v pohodě. Najít místní drogerii, její sklep a tedy i sídlo domácích Uraňáků, bylo dílem okamžiku. Po nezbytném občerstvení se Poli, Keláč, Pepé a Martička vrhli ke stolům. Jako obyvykle začátek vyšel a taxme dotahovali při jednotkách a štyřkách. Na druhou půli si nabuzený Dan-D u lékaře tak dlouho vydupával místo v sestavě, až nakonec nastoupil, i se svým hendikepem. Utkání bylo vyrovnané do stavu 5:5. Poté se ovšem štěstěna přiklonila k domácím a rozhodujcí jednotky a volné nasazení vyzněly v jejich prospěch. Závěrem jsme na doporučení místní madame vrchní zvolili námi neznámou limetkovou Finladii, kterou by bylo škoda pořádně neotestovati a tak i přes prohru byla cestou zpět dobrá nálada.

BAMBOo Clan - Žižkoff 2:10

Výrazná prohra s mužstvem, které již druhým rokem míří do první ligy, se dala očekávat, neboť jsme nenastoupili v nejsilnější sestavě, ale také proto, že Žižkoff je letos ve famózní formě, což se o nás s vážnou tváří říci nedá.

Chcíply ti Rybičky - BAMBOo Clan 7:5

...

Acid Fluff - BAMBOo Clan 7:5

Dramatické střetnutí ovlivnilo to, že jsme se v předvečer zápasu všichni (Poli, Dundee, Keláč a hostující kapitán béčka Skalda) zpili do němoty a v baru Borsalino nám na zahnání žízně a kocoviny nabídli pouze velké pivo a kofolu, kterou nepijeme, a aby toho nebylo málo, hrálo se na tom, co svým povrchem, nakloněním i rádobymíčky nápadně připomínalo neudržované golfové hřiště v Karpatech.

BAMBOo Clan - Rosengart B 11:1

V odvetě za soupeře nenastoupil nejlepší hráč z našeho předchozího souboje Honza Voráček a výsledek naznačuje, jak užitečným pro tým s prvoligovými zkušenostmi v předchozím duelu byl...

Cataclisma - BAMBOo Clan 0:12

Zápas byl původně odehrán v Buldogsu, poprvé za náš tým nastoupil Šigi a hrál velmi zdařile, výhra 9:3. Nakonec ovšem Cataclisma odstoupila z ligy a zápas byl zkontumován v náš prospěch.

Progresa - BAMBOo Clan 3:9

20.Dubna 2005, Nad Královskou oborou

Na výhru nad tímto teamem jsme si dělali zálusk už hodně dlouho. Pozitivní zprávou pro nás bylo, že před nedávnem opustil řady dosud nejlepší hráč a tudíž jsme si dělali slušné ambice. Hřiště, které progresáci mají na Letné, jsme navštívili předtím jen jednou a tudíž nás neznalé pražáky vedl pro jistotu Šigi z Frýdku.

Domácí hráči se sešli jen ve trojici a jako hosta povolali bývalého matadora Honzu "Králíčka" Reichiče. Ten jim dopomohl ke třem výhrám, ale více jsme soupeři ve složení Poli, Keláč, Dundee a Šigi nedovolili. Velkou radost z porážky tohoto soupeře nepokazila ani Dundeeho rána smetávající vše v dosahu včetně Poliho džbánku s mokem.

BAMBOo Clan - Molekula Žižkoff 5:7

17.Dubna 2005, BAMBOo

Tentokrát nám kluci z Molekuly vrátili podzimní porážku stejným poměrem. Je třeba říci, že jejich výkon byl vyrovnanější a tudíž i výhra zasloužená.

4 v tanku a Peš - BAMBOo Clan 6:6

3.Června 2005, BAMBOo

Poprvé v lize jsme museli během jednoho dne odehrát dva zápasy a začátek toho druhého z nich, ke kterému jsme nastupovali hned po vyčerpávajícím utkání s Uraňáky, podle toho také vypadal - prohrávali jsme nejprve 4:0 a poté i 6:3, ale za pět dvanáct se vzpamatovali, popůlnoční duely vyhráli a vytěžili alespoň bodík.

BAMBOo Clan - Ojai 9:3

...

Studený 12° - BAMBOo Clan 5:7

...

BAMBOo Clan - Uraňáci 7:5

3.Června 2005, BAMBOo

Žižkoff - BAMBOo Clan 9:3

...

BAMBOo Clan - Chcíply ti Rybičky 7:5

5.Června 2005, BAMBOo

Poslední zápas tohoto ročníku byl přímým soubojem o páté místo v tabulce, ve kterém jsme se museli obejít bez Pepého a Keláče a po delší době povolali Martu, která zahrála famózně, a i když jsme za stavu 5:1 pro nás trochu polevili a utkání zbytečně zdramatizovali, nakonec pátou příčkou máme a po nevydařeném startu do sezóny můžeme být spokojeni.