Bamboo Bamboo

Něco o našem podniku

BAMBOo je hudební klubík v Malešicích, otevřený v prosinci 2003. Jeho kapacita činí po kompletní rekonstrukci a rozšíření podniku z roku 2010 zhruba 120 míst k sezení a na jaře každoročně přibývá dřevěná zahrádka pro dalších nejméně čtyřicet individuí. Náš klub je nevyhraněný, takže pokud se vám nebude zamlouvat žádný z více jak tisíce hudebních nosičů na baru, není problém pustit do éteru vámi přinesenou muziku za předpokladu, že nebude křížením dechovky s country. Náš podnik je vybaven jak klimatizací, tak i ventilací, takže si zadarmo pasivně moc nepokouříte. Otevřeno máme 365 dní v roce, a to od čtvrté hodiny odpolední, dokud budete chtít kalit, klidně do otevíračky následujícího dne. Bezdůvodně vás vyhazovat určitě nebudeme. Vstřícnou, pohotovou a pohodovou obsluhu snad není třeba připomínat.

BambooBamboo Bamboo

Bamboo Bamboo

Nápojový a jídelní lístek

Kromě nepřeberného výběru studených i teplých nealkoholických nápojů,
tvrdého alkoholu a výběrových českých vín tu čepujeme také malinovku a samozřejmě pivko. Máte na výběr ze dvou druhů točených piv, z jedenáctky a nefiltrovaného ležáku od Staropramenu. V lahvi je tu pak k mání Heineken, Budweiser Budvar, Pilsner Urquell, Hoegaarden či šestnáctka Bud Super Strong, která je určena pro pivní gurmány a v kombinaci s brčkem také pro sociálně slabší, kterým se iron nebo toluen zdají jako přehnaně drahá investice...
K zasycení můžeme nabídnout v Čechách zatím stále ještě legální pochoutky typu nakládaného hermelínu či zeleného utopence nebo pizzu přímo z pece.

Bamboo Bamboo

Narozeninové a jiné oslavy

Jestliže hledáte vhodné místo pro pořádání narozeninové párty či jiné oslavy, pak vězte, že pokud se rozhodnete pro náš bar, můžeme Vám nabídnout zdarma možnost rezervace třeba i celého podniku, nebude nám vadit, pokud si přinesete svoje občerstvení, oblíbenou muziku nebo budete mít vlastního DJ, pro něhož Vám připravíme místo pro mixážní pult a případně také pařplac. Dále Vám můžeme udělat akční cenu na jeden druh Vámi vybraného drinku či panáka a při účasti více jak 25 hostů od nás získáte jako dárek konzumaci ve výši 500 Kč, pokud dorazí více jak 50 lidí pak 1000 Kč a tak dále až do výše 2500 Kč při zaplnění celého podniku. Případná další přání Vám po předchozí domluvě rádi přizpůsobíme.

Bamboo Bamboo Bamboo

Stolní fotbálek a hokej, šipky, flipper, poker, šachy...

Točí se tu nejen pivko, ale také tyčemi od stolního fotbálku, a to na třech Rosengartech se skleněným povrchem bez skla. Každé pondělí se v BAMBOo hrají amatérské turnaje jednotlivců i dvojic a ten samý večer se zde konají také pokerové Cash Game Nights Texas Holdem. Dále jsou tu šipky, stolní hokej Super Chexx a jeden flipper a pokud ani to nestačí, tak si na baru můžete vypůjčit šachy, karty či jinou společenskou hru. Veškeré dotazy ohledně klubu Vám ráda zodpoví naše sympatická operátorka na tel. čísle 606 290 596.

Bamboo Bamboo Bamboo

Sportovní přenosy a Wi-Fi

Důležité sportovní přenosy zde můžete sledovat na dvou televizích, z nichž jedna je plazmovka Panasonic Viera s úhlopříčkou 127 cm s HD příjmem. Máme tu nově i digitální kabelový příjem od UPC se všemi v Čechách dostupnými sportovními kanály, takže Vám zde na přání pustíme i jakýkoliv méně významný přenos ať už půjde o finále z MS v rybaření na udičku či skoku o tyči na Paralympiádě. Pravidelné promítání fotbalové Ligy mistrů či Premier League a jiných lahůdek je samozřejmostí. Po celém podniku je také zdarma Wi-Fi vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu.

Bamboo Bamboo

Bamboo Bamboo Bamboo