Pravidelný úterní turnaj ve WooDoo - Dvojice

Alexandr Mrázek Filip Štěpánek
1. místo (10 bodů)

Alexandr Mrázek
Filip Štěpánek
Jonáš Pištík Antonín Kůs
2. místo (8 bodů)

Jonáš Pištík
Antonín Kůs
Martin Douša Marek Tkáč
3. místo (6 bodů)

Martin Douša
Marek Tkáč
David Zachar Albert Kostanjan
4. místo (4 bodů)

David Zachar
Albert Kostanjan
Oliver Schürger Petr Pospíšil
5. místo (2 bodů)

Oliver Schürger
Petr Pospíšil
Jiří Kracík Pavel Romančík
5. místo (2 bodů)

Jiří Kracík
Pavel Romančík
Jozef Kuchta Josef Bajer
7. místo (1 bodů)

Jozef Kuchta
Josef Bajer
Lucie Šolínová Lukáš Janský
7. místo (1 bodů)

Lucie Šolínová
Lukáš Janský
letní část - 16. srpna 2016
Účast: 17 dvojic

Pravidelný úterní turnaj ve WooDoo - Jedničky

Martin Douša
1. místo (10 bodů)

Martin Douša
Jonáš Pištík
2. místo (8 bodů)

Jonáš Pištík
Alexandr Mrázek
3. místo (6 bodů)

Alexandr Mrázek
David Zachar
4. místo (4 bodů)

David Zachar
Jozef Kuchta
5. místo (2 bodů)

Jozef Kuchta
Filip Štěpánek
5. místo (2 bodů)

Filip Štěpánek
Antonín Kůs
7. místo (1 bodů)

Antonín Kůs
Jiří Kracík
7. místo (1 bodů)

Jiří Kracík
letní část - 16. srpna 2016
Účast: 24 hráčů

Woodoo challenge - Dvojice - jaro 2016

1. místo: Dominik Krhut (78 bodů)
- Pohár + 500 Kč konzumace na baru
2. místo: Antonín Kůs (56 bodů)
- Pohár + 300 Kč konzumace na baru
3. místo: Zdeněk Bartoška (52 bodů)
- Pohár + 200 Kč konzumace na baru
4. místo: Milan Reljič (40 bodů)
5. místo: Jonáš Pištík (38 bodů)

Woodoo challenge - Jedničky - jaro 2016

1. místo: Antonín Kůs (50 bodů)
- Pohár + 500 Kč konzumace na baru
2. místo: Jonáš Pištík (40 bodů)
- Pohár + 300 Kč konzumace na baru
3. místo: Dominik Krhut (36 bodů)
- Pohár + 200 Kč konzumace na baru
4. místo: Zdeněk Bartoška (32 bodů)
5. místo: Matěj Trousil (25 bodů)

IV. Pražský pohár ve WOODOo - jedničky

Zdeněk Bartoška 1. místo (20 bodů)

Zdeněk Bartoška
(Krutý Krůty Crew)
Martin Douša 2. místo (16 bodů)

Martin Douša
(Krutý Krůty Crew)
Alexandr Velart 3. místo (12 bodů)

Alexandr Velart
(Skunci)
Milan Reljič 4. místo (8 bodů)

Milan Reljič
(Rosengart)
Přemysl Dvořák 5. místo (4 bodů)

Přemysl Dvořák
(Wikings)
Jan Zavoral 5. místo (4 bodů)

Jan Zavoral
(Rosengart)
Jonáš Pištík 7. místo (2 bodů)

Jonáš Pištík
(Krutý Krůty Crew)
Nikolas Fischer 7. místo (2 bodů)

Nikolas Fischer
(Skunci)
8. března
Účast: 50 hráčů
Zimní část IX. kolo

IV. Pražský pohár ve WOODOo - dvojice

Alexandr Velart Nikolas Fischer 1. místo (20 bodů)

Nikolas Fischer
(Skunci)
Alexandr Velart
(Skunci)
Přemysl Dvořák Martin Douša 2. místo (16 bodů)

Martin Douša
(Krutý Krůty Crew)
Přemysl Dvořák
(Wikings)
Jan Burianec Jan Zavoral 3. místo (12 bodů)

Jan Zavoral
(Rosengart)
Jan Burianec
Bohumil Křivda Josef Bajer 4. místo (8 bodů)

Josef Bajer
(Czaras Hoolba)
Bohumil Křivda
(2 P.M.)
Petr Pospíšil Filip Štěpánek 5. místo (4 bodů)

Filip Štěpánek
(FC Budějovická)
Petr Pospíšil
(FC Budějovická)
Arnold Bartsits Denis Vrkoč 5. místo (4 bodů)

Denis Vrkoč
(Skunci)
Arnold Bartsits
Peter Budáč Oliver Schürger 7. místo (2 bodů)

Oliver Schürger
(Gheto bitches)
Peter Budáč
Josef Eger Petr Vašek 7. místo (2 bodů)

Petr Vašek
(Rosengart)
Josef Eger
(Rosengart)
8. března
Účast: 36 týmů
Zimní část IX. kolo

II. Pražský pohár ve WOODOo

TURNAJ DVOJIC:
1. Martin Douša (Krutý Krůty Crew), Matěj Volek (Krutý Krůty Crew)
2. Jan Zavoral (Rosengart), David Šulc (Studený 12°)
3. Přemysl Dvořák (Wikings), Josef Bajer (Vočko Team)
4. Tomáš Džurdženík (BROOKLYN Louny), Miroslav Šianský (BROOKLYN Louny)
5.-6. Josef Eger (Rosengart), Bohumil Křivda (2 P.M.)
5.-6. Nikolas Todorov (Skunci), Jan Burianec (Libčany Crew)
7.-8. Jan Bazika (SMOT 00 B), Lukáaš Beránek (SMOT 00 B)
7.-8. Josef Kuchta (Slovensko), Patricie Mroczkowská (Polsko)
9.-12. Jonáš Pištík (Krutý Krůty Crew), Martin Klícha (Krutý Krůty Crew)
9.-12. Zdeněk Bartoška (KKCalba), David Mádle (Wikings)
9.-12. Petr Čuřík (City of Bubu), Daniel Bláha (BAMBOo Clan)
9.-12. Lukáš Janský (KKCalba), Veronika Davidová (GBELOS BOSS)
13.-16. Šárka Holomoucká (Krutý Krůty Crew), Andrea Maratová (City of Bubu)
13.-16. Erik Tažík (Slovensko), Peter Haraksim (City of Bubu)
13.-16. Jakub Routner (SMOT 00), Markéta Vozková (SMOT 00 B)
13.-16. Matěj Trousil (Big Kahuna), Judita Branislavová (Big Kahuna)
17.-24. Milan Reljič (Rosengart), Jakub Čmiko (Strážci Vesmíru)
17.-24. Alan Soliman (KKCalba), Michal Kazimír (KKcalba)
17.-24. Antonín Kůs (KAŠPÁRCI), David Rudolský (KAŠPÁRCI)
17.-24. Tomáš Doskočil (Grande Zero), Jan Smrčka (Grande Zero)
17.-24. Petra Vojtěchová (FRESH MEET), Nikola Gandalovič (Prošůto)
17.-24. Antonín Onoprienko (CLD), Vjačeslav Koníček (CLD)
17.-24. Martin Kracík (K2 A), František Šandor (Legendární Menstruace)
17.-24. Martin Hodyc, Kateřina Koubová
25.-28. Josef Souček (Czaras Hoolba), Josef Souček (Big Kahuna)
25.-28. Václav Medřický, Kateřina Tůmová (oba Legendární Menstruace)
25.-28. Bruno Obšil (Gbelínci), Romana Míkovcová
25.-28. Ondřej Surý, Lukáš Hladík (GBELOS BOSS)

SMÍŠENÉ DVOJICE:
1. Martin Douša (Krutý Krůty Crew), Šárka Holomoucká (Krutý Krůty Crew)
2. Zdeněk Bartoška (KKCalba), Petra Vojtěchová (FRESH MEET)
3. Jakub Líbal (City of Bubu), Andrea Maratová (City of Bubu)
4. Jonáš Pištík (Krutý Krůty Crew), Jaryna Šenkýřová (Pelhřimov)
5.-6. Jan Burianec (Libčany Crew), Veronika Davidová (GBELOS BOSS)
5.-6. Nikolas Todorov (Skunci), Hana Sakalová
7.-8. Josef Kuchta (Slovensko), Patricie Mroczkowská (Polsko)
7.-8. Lukáš Trč (FRESH MEET), Veronika Králová (Prošůto)
9.-12. Josef Eger (Rosengart), Karolína Hájková
9.-12. Josef Bajer (Vočko Team), Monika Kudrnová
9.-12. Lukáš Janský (KKCalba), Ivana Frančíková (Czaras Hoolba)
9.-12. Matěj Volek (Krutý Krůty Crew), Lenka Dekanová
13.-16. Nikola Gandalovič (Prošůto), Kateřina Jílková
13.-16. Bruno Obšil (Gbelínci), Romana Míkovcová
13.-16. Lukáš Hladík (GBELOS BOSS), Sabina Benešová
13.-16. Martin Hodyc, Kateřina Koubová
17.-19. Jan Bazika (SMOT 00), Markéta Vozková (SMOT 00 B)
17.-19. Matěj Trousil (Big Kahuna), Judita Branislavová (Big Kahuna)
17.-19. Martin Klícha (Krutý Krůty Crew), Šárka Moudrá

ŽENSKÉ JEDNIČKY:
1. Šárka Holomoucká (Krutý Krůty Crew)
2. Ivana Frančíková (Czaras Hoolba)
3. Patricie Mroczkowská (Polsko)
4. Karolína Hájková
5.-6.. Andrea Maratová (City of Bubu)
5.-6. Jaryna Šenkýřová (Pelhřimov)
7.-8. Petra Vojtěchová (FRESH MEET)
7.-8. Monika Kudrnová
9.-12. Judita Branislavová (Big Kahuna)
9.-12. Veronika Davidová (GBELOS BOSS)
9.-12. Markéta Vozková (SMOT 00 B)
9.-12. Veronika Králová (Prošůto)
13.-16. Kateřina Tůmová (Legendární Menstruace)
13.-16. Kateřina Koubová
13.-16. Lenka Dekanová
13.-16. Sabina Benešová

JUNIORSKÉ JEDNIČKY:
1. Lukáš Hladík (GBELOS BOSS)
2. Jakub Dekan
3. Lenka Dekanová
4. Sabina Benešová

Pražský pohár ve WOODOo

TURNAJ DVOJIC:
1. Nykodym Vojtěch (Wikings), Mádle David (Wikings)
2. Zavoral Jan (Rosengart), Soliman Alan (2 STONED)
3. Douša Martin (Krutý Krůty Crew), Eger Josef (Rosengart)
4. Maratová Andrea (City of Bubu), Holomoucká Šárka (Krutý Krůty Crew)
5.-8. Klícha Martin (Krutý Krůty Crew), Volek Matěj (Krutý Krůty Crew)
5.-8. Vráblík David (Rosengart), Zachar David (Rosengart)
5.-8. Burianec Jan (Libčany Crew), Todorov Nikolas (Skunci)
5.-8. Fuksa Vojtěch (Grande Zero), Doskočil Tomáš (Grande Zero)
9.-12. Pištík Jonáš (Krutý Krůty Crew), Bartoška Zdeněk (KKCalba)
9.-12. Le Jan (KAŠPÁRCI), Štěpán David (KAŠPÁRCI)
9.-12. Winkowski Pawel (SMOT 00), Kovařík Pavel (SMOT 00)
9.-12. Hanzal Ondřej (FC - C), Pátek Michal
13.-16. Černý Michal (BAMBOo Clan), Bláha Daniel (BAMBOo Clan)
13.-16. Tkáč Marek (Studený 12°), Haltuch Štěpán (Rosengart)
13.-16. Janský Lukáš (KKCalba), Čmiko Jakub (Strážci Vesmíru)
13.-16. Surý Ondřej, Le Puil Alena (2 STONED)
17.-20. Soudek Jan, Kučera Josef (Vočko Team)
17.-20. Bazika Jan (SMOT 00), Souček Josef (Czaras Hoolba)
17.-20. Hladík Lukáš, Onoprienko Antonín (CLD)
17.-20. Lustyk Roman (Most), Hervert Filip

TURNAJ JEDNOTLIVCŮ:
1. Douša Martin (Krutý Krůty Crew)
2. Volek Matěj (Krutý Krůty Crew)
3. Burianec Jan (Libčany Crew)
4. Fuksa Vojtěch (Grande Zero)
5.-8. Zachar David (Rosengart)
5.-8. Todorov Nikolas (Skunci)
5.-8. Bartoška Zdeněk (KKCalba)
5.-8. Bazika Jan (SMOT 00)
9.-12. Pištík Jonáš (Krutý Krůty Crew)
9.-12. Eger Josef (Rosengart)
9.-12. Doskočil Tomáš (Grande Zero)
9.-12. Kovařík Pavel (SMOT 00)
13.-16. Zavoral Jan (Rosengart)
13.-16. Janský Lukáš (KKCalba)
13.-16. Tkáč Marek (Studený 12°)
13.-16. Surý Ondřej
17.-21. Bláha Daniel (BAMBOo Clan)
17.-21. Souček Josef (Czaras Hoolba)
17.-21. Hladík Lukáš
17.-21. Žampa Jan
17.-21. Hájková Karolína

2 BALL ROLLERBALL:
1. Volek Matěj (Krutý Krůty Crew), Bartoška Zdeněk (KKCalba)
2. Eger Josef (Rosengart), Douša Martin (Krutý Krůty Crew)
3. Vocetka Petr (Inarabu), Souček Josef (Czaras Hoolba)
4. Janský Lukáš (KKCalba), Tkáč Marek (Studený 12°)
5.-8. Pištík Jonáš (Krutý Krůty Crew), Klícha Martin (Krutý Krůty Crew)
5.-8. Doskočil Tomáš (Grande Zero), Fuksa Vojtěch (Grande Zero)
5.-8. Mašín Miloš (Říčany), Kesl Marcel
5.-8. Branislavová Judita (La Pachar), Trousil Matěj
9.-14. Winkowski Pawel (SMOT 00), Bláha Daniel (BAMBOo Clan)
9.-14. Zachar David (Rosengart), Bazika Jan (SMOT 00)
9.-14. Obšil Bruno (Jindřichův Hradec), Brychta Štěpán (KKCalba)
9.-14. Cerhová Zuzana (Strážci Vesmíru), Kostlivý Jan (Inarabu)
9.-14. Lustyk Roman (Most), Hervert Filip
9.-14. Onoprienko Antonín (CLD), Hladík Lukáš

AMATÉRSKÉ DVOJICE:
1. Winkowski Pawel (SMOT 00), Kovařík Pavel (SMOT 00)
2. Fuksa Vojtěch (Grande Zero), Doskočil Tomáš (Grande Zero)
3. Branislavová Judita (La Pachar), Trousil Matěj
4. Vávra Václav, Valtr Daniel
5.-8. Král Tomáš (MACHETE), Kramperová Kateřína (MACHETE)
5.-8. Mašín Miloš (Říčany), Pavlíčková Adéla
5.-8. Onoprienko Antonín (CLD), Hladík Lukáš
5.-8. Surý Ondřej, Le Puil Alena (2 STONED)
9.-11. Vocetka Petr (Inarabu), Kostlivý Jan (Inarabu)
9.-11. Lustyk Roman (Most), Hervert Filip
9.-11. Zahradníček Zdeněk, Sirový Martin

AMATÉRSKÉ JEDNIČKY:
1. Hladík Lukáš
2. Dekanová Lenka
3. Lustyk Roman
4. Holenda Jiří
5. Hervert Filip

ŽENSKÉ DVOJICE:
1. Holomoucká Šárka (Krutý Krůty Crew), Maratová Andrea (City of Bubu)
2. Branislavová Judita (La Pachar), Frančíková Iva (Czaras Hoolba)
3. Le Puil Alena (2 STONED), Hájková Karolína

2. listopadu 2013